rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Професія зі смаком піци

Пятница, 13 декабря 2019 13:45
Покровський міський центр зайнятості Донецької області продовжує профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді з метою підвищення престижу робітничих професій, формування готовності до свідомого та виваженого професійного самовизначення.
12 грудня, в продовження профорієнтаційної кампанії «Працюємо смачно!», фахівці з профорієнтації запросили на професіографічну екскурсію до піцерії «Мока-піца» учнів 8 «Б» класу ЗОШ I-III ступенів №2 Покровської міської ради. Школярі були вражені гостинністю господарів закладу, різноманітністю смачної піци, приємним інтер’єром залу. Помічниця керуючого Валерія привітала гостей і ознайомила їх з перспективами розвитку виробництва, з умовами праці. Вона розповіла присутнім про професії, які користуються попитом на підприємстві: піцамейкер, кухар, офіціант, кур’єр, бармен. Звісно, що в кожному закладі свої правила та вимоги до працівників. Проте є базові речі, які повинен знати та вміти робити справжній піцамейкер: приготувати «правильнее» тісто, знати всі класичні рецепти піци, вміти вдало поєднувати інгредієнти та соуси, мати навички роботи з сучасним кухонним приладдям. Учні відвідали цех приготування піци, де на власні очі побачили весь процес від самого початку до випікання у інноваційній печі всього за три хвилини. Валерія розкрила гостям незвичайні рецепти різних начинок для піци. Екскурсія супроводжувалася цікавими прикладами з практики роботи персоналу піцерії «Моко-піца». Школярі задавали багато питань щодо особливостей професій та можливостей їх здобуття.
Фахівці з профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Донецької області розповіли школярам про стан ринку праці міста Покровська та регіону, ознайомили з формулою вибору професії та порекомендували скористатись безкоштовним онлайн додатком «Центр професійної орієнтації», онлайн-сервісом «Моя професія: консультаційна мережа» та «Атласом професій майбутнього з доповненою реальністю». 
Висловлюємо подяку за співпрацю керуючому піцерії Антону Титарчуку та всьому колективу піцерії «Моко-піца». Сподіваємось, що побачивши на власні очі, яка ж то цікава робота – випікати піцу, дехто з майбутніх випускників виявить бажання у майбутньому стати піцамейкером.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама