rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
З початку року покровські поліцейські повернули додому вісім юних втікачів Фото из открытых источников

З початку року покровські поліцейські повернули додому вісім юних втікачів

Пятница, 06 декабря 2019 13:29

У Покровську з початку цього року 8 підлітків покинули свої домівки в «пошуках самостійного, дорослого життя». Всіх юних втікачів правоохоронці розшукали та повернули додому.

Переважно «губляться» підлітки 10-17 років, які тікають з дому із власної волі. Перехідний вік найнебезпечніший: перше кохання, конфлікти в школах з однолітками, вчителями, небажання вчитися, непорозуміння із батьками та бажання спробувати пожити самостійно.

Так, у жовтні мирноградські поліцейські повернули батькам неповнолітню, яка дві доби не давала про себе знати. З’ясувалося що дівчина вирішила поїхати в гості до подруги, а ось матір про це повідомити забула.

У вересні покровські правоохоронці розшукали неповнолітнього хлопця, який втік від рідних. Хлопець розповів, що посварився зі своєю тіткою та не хотів повертатися додому. З юним втікачем проведена профілактична бесіда. Відносно тітки-опікуна дитини складено адмінпротокол відповідно до ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення».

У березні авдіївські поліцейські оперативно розшукали неповнолітню, яка без попередження пішла з дому. Поліцейським вдалося розшукати дівчину протягом двох годин у сусідньому селі, де вона гостювала у своїх друзів. В ході профілактичної бесіди з неповнолітньою, правоохоронці з’ясували, що вона вже не вперше йде з дому без попередження, адже вона вважає, що вже доросла, тому сама може вирішувати як проводити свій час.

Правоохоронці радять батькам: якщо зникла дитина, обдзвоніть знайомих, родичів, учителів, однокласників, друзів – усіх, хто може знати, де ваш син чи донька. А також негайно викликайте поліцію. Приготуйте фотографію та документи дитини. Згадайте, у що вона була одягнена і які речі мала з собою. На запитання правоохоронців відповідайте правдиво: не приховуйте інформацію про підозрілих друзів дитини, погані звички, конфлікти у школі та вдома.

Будьте уважними до своїх дітей, беріть активну участь у вирішенні їхніх проблем. Довірливі стосунки між батьками й дітьми – запорука безпеки підростаючого покоління.

Крім того, не будьте байдужими до неповнолітніх, які перебувають на вулицях, вокзалах та в інших громадських місцях без супроводу дорослих, особливо в темний час доби! Про всі такі випадки негайно повідомляйте на лінію «102». Можливо, від вашого реагування залежатиме життя й безпека дитини.

 

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама