rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Шість десятків "золотих" нагород покровських черлідерів Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Покровської міськради

Шість десятків "золотих" нагород покровських черлідерів

Пятница, 29 ноября 2019 10:50

З 23 по 25 листопада в м. Запоріжжя в СК «Юність» відбувся 15-й ювілейний кубок України з черліденгу, повідомляє Управління у справах сім'Ї, молоді та спорту Покровської міськради.

В змаганнях взяли участь понад 1500 спортсменів з 12 областей України. Донецьку область на змаганнях представляли вихованці ДЮСШ м.Покровськ СК "Альтаір" ( тренер Наталія Коновалюк) та м. Родинське СК "Файт" ( тренер Світлана Ситник). За підсумками змагань маємо такі результати: 62 золотих, 15 срібних та 36 бронзових медалей, а семе:

⭐️Данс дует (3-5 років) Корнієнко Софія, Бонарь Емілія - 3 місце
⭐️Хіп-хоп дует (3-5 років) Корнієнко Софія, Бонарь Емілія - 1 місце
⭐️Джаз дует (5-8 років) Кошарная Анна, Паясь Алеся - 2 місце
⭐️Хіп-хоп дует (8-12 років) Прозорова Кіра, Галушка Карина - 2 місце
⭐️Хіп-хоп команда (5-8 років) - 1 місце
⭐️Хіп-хоп команда (8-12 років) - 1 місце
⭐️Джаз команда (8-12 років) - 3 місце
⭐️Хіп-хоп квартет (5-8 років) Козинець Вікторія, Паясь Алеся, Качковська Катерина, Богуслав Анна - 1 місце
⭐️Хіп-хоп квартет (8-12 років) Гукова Дар'я, Савенко Ангеліна, Олейник Єлізавета, Заварзина Єва - 3 місце
⭐️Хіп-хоп квартет (8-12 років) Свиридова Дар'я, Вороніна Марія, Прозорова Кіра, Кірпікіна Олександра - 2 місце
⭐️Данс соло ( 2011 р.н. ) Кошарная Анна - 2 місце
⭐️Хіп-хоп соло (2009 р. н.) Галушка Карина - 3 місце
⭐️Хіп-хоп соло (2010 р.н.) Свиридова Дар'я - 3 місце
⭐️Хіп-хоп соло (2010 р.н.) Кірпікіна Олександра - 2 місце
⭐️Хіп-хоп соло (2010 р.н.) Прозорова Кіра- 1 місце
⭐️Хіп-хоп соло (2011 р.н.) Вороніна Марія - 2 місце
⭐️Хіп хоп квартет (дорослі) Ситник Світлана, Ганжа Дарина, Куц Поліна, Шевчук Олександра- 3 місце
⭐️Хіп-хоп дует (дорослі) Федорова Дар'я, Ганжа Дарина - 3 місце
Хіп- хоп команда (юніори) - 1 місце
Хіп-хоп дует (юніори) Губа Вікторія Шумейко Данило -1 місце
Хіп-хоп квартет (юніори) Муханова Анна, Первій Владислава, Чехута Вікторія, Звагольська Алеся- 1 місце
 Фрістайл- соло(юніори) Губа Вікторія -1 місце
 Хіп- хоп соло (юніори) Муханова Анна - 1 місце
 Хіп- хоп дует ( юніори) Рибкіна Лаура, Звагольська Алеся-3 місце
Черданс-фрістайл дует(дорослі) Губа Вікторія, Данилів Олександра - 2 місце
 Хіп -хоп дует ( юніори) Муханова Анна, Губа Вікторія - 2 місце.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама