rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Про пожежі в екосистемах - 9 ДПРЗ застерігає Фото из открытых источников

Про пожежі в екосистемах - 9 ДПРЗ застерігає

Понедельник, 25 ноября 2019 17:20
В осінню пору особливо актуальним є питання протидії пожежам у природних екосистемах. Щорічно пожежі завдають непоправного збитку природі та державі.
Лише протягом листопада місяця на території Покровського району, міст Покровськ та Мирноград сталося 7 пожеж у екосистемах. Більшість таких пожеж стається через необережне поводження з вогнем людей, а частою передумовою їм слугує забруднення довкілля побутовим сміттям, залишення розведених вогнищ без нагляду, викидання непотушених недопалків на узбічча доріг.
Пожежам сприяє довготривала посушлива осіння погода, яка призвела до збільшення природного відпаду сухої рослинності, що служить матеріалами для швидкого розповсюдження вогню та знищення всього живого в його осередках.
Вогонь руйнує родючий шар ґрунту та знищує комах, які в ньому живуть. При спалюванні листя та трави на присадибних ділянках виникає загроза перекидання вогню на житлові будинки та лісові ділянки, що призводить, в свою чергу, до знищення лісів, диких рослин та тварин.
Дим від вогнищ в туманні дні може утворювати смог і на довго зависати у повітрі. В цьому випадку погіршується видимість на дорогах, що призводить до збільшення частоти дорожньо-транспортних пригод. Окрім того, попадаючи у легені, смог викликає суттєве погіршення здоров’я людини.
Звертаємо увагу, що спалювати листя, траву та залишки сухої рослинності заборонено чинним законодавством, а саме ст. 27 Закону України «Про рослинний світ», ст. 39 Закону України «Про тваринний світ», ст. 20 Закону України «Про охорону атмосферного повітря». Відповідальність за спалювання залишків рослинності визначається ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та передбачає штраф від 170 до 1190 грн.
Закликаємо громадян не допускати спалювання опалого листя, оберігати власне здоров’я та здоров’я оточуючих від шкідливого впливу задимленого повітря!

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама