rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Покровську виявили нелегальну мобільну АЗС Пресс-центр ООС

У Покровську виявили нелегальну мобільну АЗС

Понедельник, 25 ноября 2019 10:55
Днями, в ході проведення оперативно-профілактичних заходів, в м. Покровськ Донецької області встановлено факт неправомірної діяльності пересувної АЗС, яка здійснювала реалізацію газу за допомогою рухомої автомобільної газової заправки, без держаної реєстрації, відповідних дозвільних документів та ліцензій, повідомляє пресцентр Операції об'єднаних сил.
За фактом виявлення правопорушення оперативними співробітниками Державної фіскальної служби описано 4,2 тисячі кубічних метрів газу, транспортний засіб МАЗ (тягач), обладнання, 2 спеціалізовані причепи (платформи), газові балони.
Всього описано товарно-матеріальних цінностей на суму понад 2,2 млн.грн., з них товарів підакцизної групи – на суму 557,5 тис.грн.
За фактом виявленого правопорушення складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч.1 ст.164 КУпАП («Порушення порядку провадження господарської діяльності»).
Адміністративні матеріали буде направлено до суду для вирішення питання по суті.
Відповідальність за цією статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає накладення штрафу на суму від 20 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів правопорушення.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама