rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Занурення в світ телебачення - екскурсія від Покровського центру зайнятості Покровський центр зайнятості

Занурення в світ телебачення - екскурсія від Покровського центру зайнятості

Суббота, 23 ноября 2019 15:09
Сьогодні ми не можемо уявити своє життя без телебачення. Численні передачі, художні і документальні фільми, новини і розважальні програми роблять наше життя барвистим і більш різноманітним.
21 листопада фахівцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області для учнів старших класів НВК № 1 Покровської міської ради Донецької області було проведено чергову професіографічну екскурсію на  телекомпанію «ОРБІТА».
Знайомство з телевізійною «кухнею» розпочалося з відвідування павільйону, де співробітники телекомпанії готують та записують сюжети, за якими глядачі спостерігають у випусках новин. Школярі долучилися до створення телевізійних сюжетів, дізналися про функції кожного співробітника телекомпанії, почули цікаві історії з життя творчого колективу та отримали корисні поради від професіоналів. Потім дітям розповіли як створюються цікаві сюжети та передачі. Оператор розкрив тонкощі своєї роботи: як плануються, готуються, а потім знімаються різноманітні сюжети. До розмови з учнями приєднались і журналісти, які розповіли про переваги своєї роботи і зауважили, що для представника творчої професії важливо бути комунікативною та відкритою людиною. 
Під час екскурсії школярам розповіли про такі важливі на телебаченні професії як редактор, головний інженер, ведучий, оператор, кореспондент, спеціаліст з монтажу - без злагодженої роботи яких неможливий жоден вихід в ефір. Учні з великою зацікавленістю спостерігали за роботою досвідчених фахівців, адже бути професіоналом своєї справи - це робота за покликанням душі. 
До речі, дехто із учнів після такої мандрівки вже мріє працювати ведучим на телебаченні. Сподіваємося, що бажання здійсняться!
Запрошуємо старшокласників продовжити знайомство з різноманітним світом професій разом із фахівцями Покровського міського центру зайнятості. 

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама