rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Відсутність роботи - одна з головних криміногенних потреб правопорушників Покровський центр пробації

Відсутність роботи - одна з головних криміногенних потреб правопорушників

Среда, 20 ноября 2019 15:10

19 листопада в приміщенні Покровського міського центру зайнятості, з метою сприяння вирішенню питання працевлаштування підоблікових Покровського відділу пробації, які не працевлаштовані та потребують фахової допомоги з даного питання, проведено групову консультацію з питань зайнятості.

Під час зустрічі присутні отримали інформацію щодо послуг служби зайнятості, дізналися порядок та умови реєстрації таотримання статусу безробітного. Фахівець служби зайнятості поінформувала запрошених щодо наявності актуальних вакансій, ознайомила з переліком інтернет-сайтів пошуку роботи та розповіла про можливість проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості. При цьому, наголосила, що офіційне працевлаштування – не лише стабільний дохід, а й впевненість у завтрашньому дні та гарантія отримання пенсії в майбутньому.

Представники служб переконані, що інформаційні заходи, які спрямовані на підвищення мотивації суб’єктів пробації до працевлаштування, посідають вагоме місце на шляху досягнення бажаного результату спільної роботи. Такі заходи є стимулом пошуку законних шляхів покращення свого матеріального стану та, в свою чергу, зменшить ризик вчинення ними повторного правопорушення.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама