rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Подорож у світ креативу Покровський центр зайнятості

Подорож у світ креативу

Вторник, 12 ноября 2019 13:41
11 листопада фахівці з профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Донецької області організували професіографічну екскурсію для учнів 8 класів ЗОШ №12 до ПП «Алекс Донбас» - місцевого флагмана виробництва рекламної продукції. 
Проводила екскурсію керівник рекламного агентства Аліна Олександрівна, яка докладно ознайомила школярів із розміщенням та функціонуванням приміщень. Крім огляду офісу, допитливі «ревізори» дізнались: про структуру  рекламного  агентства, хто такий креативний директор, як робиться дизайн і як презентується реклама. Школярі мали можливість своїми очима побачити зсередини всі тонкощі реклами, ближче познайомилися з процесом підготовки готових матеріалів до розміщення на різних зовнішніх носіях, наприклад, рекламних щитах. А бесіда зі справжніми «гуру» своєї справи – менеджерами, дизайнерами, операторами устаткування залишила незабутнє враження.
Може здатися, що реклама - це про забавний слоган і гарний дизайн. Насправді, це не тільки про креатив, але і про терміни, бюджети і дослідження цільової аудиторії, адже процес створення нового замовлення - це важка робота і одночасно політ фантазії. Особливе захоплення та зацікавлення викликав друкарський цех, де відбувається безпосередньо процес випуску поліграфічної продукції. Діти із задоволенням спостерігали, як за допомогою звичайного білого паперу з великих рулонів, який проходив шлях через складні друкарські машини з фарбою, з’являлася різноманітна продукція. На завершальному етапі учні побували на складі готової продукції, де мали змогу бачити результати кропіткої праці працівників підприємства.
Вибираючи професійний напрямок, важливо розуміти реальність здійснення своїх планів і амбіцій. У молодості всі «гори» здаються по плечу, але успіху досягає той, хто дивиться на життя відкритими очима. Для цього дуже важливо бути максимально проінформованим щодо обраної професії. Якщо при виборі професії молода людина врахує всі «підводні камені», то з неї виросте висококваліфікований фахівець в будь-якій обраній сфері діяльності.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама