rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Покровські черлідери здобули чергові перемоги Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Покровської міськради

Покровські черлідери здобули чергові перемоги

Пятница, 08 ноября 2019 21:21
Нещодавно вихованці спортивного клубу "Fusion Dancing" повернулися з Одеси, де 2 листопада проходили змагання з черлідингу та чир-спорту "BLACK SEA OPEN CUP-2019", повідомляє Управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міськради.
Під керівництвом тренера команди Діани Малярової діти завоювали більше 30 медалей - 28 золотих,4 срібних та 3 бронзових. 11 вихованців "Fusion Dancing" змагались у двохвікових категоріях - 4-7 років та 7-12 років. Номери юних спортсменів з Покровська високо оцінили журі змагань. Крім медалей, покровські черлідери повернулися додому з Кубком Одеси за зайняте 2-е місце в загальнокомандному заліку.
Виїзні змагання стали для команди підготовчим етапом до Чемпіонату України з черлідингу та чир-спорту, які відбудуться вже за місяць - 7-8 грудня на узбережжі Чорного моря.