rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Затриманий у Покровському районі за тероризм громадянин Росії проведе за гратами вісім років - прокуратура Донецької області Фото из открытых источников

Затриманий у Покровському районі за тероризм громадянин Росії проведе за гратами вісім років - прокуратура Донецької області

Пятница, 08 ноября 2019 08:44

Верховний Суд, підтримавши позицію прокуратури Донецької області, залишив чинним вирок Донецького апеляційного суду, яким 49-річного громадянина Російської Федерації засуджено до 8 років позбавлення волі за активну участь у бойових діях терористичної організації «ДНР» проти Збройних Сил України.

Суд встановив, що у січні 2018 року уродженець Бєлгородської області РФ з корисливих мотивів прибув з міста Ростов-на-Дону в окуповане бойовиками місто Донецьк, де був зарахований до складу 2-го мотострілецького батальйону 1-го Армійського корпусу так званого Міністерства оборони «ДНР» на посаду водія-механіка.

Будучи забезпеченим військовою формою зі знаками відмінності «ДНР» та озброєним автоматом Калашникова і набоями до нього, чоловік брав безпосередню участь у бойових діях проти підрозділів Збройних Сил України в районі с. Піски Ясинуватського району Донецької області.

4 березня 2018 року озброєного терориста затримано українськими військовослужбовцями у Покровського районі, поблизу с. Новий Труд.

За вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 та ч. 1 ст. 263 КК України, тобто за участь у терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю і бойовими припасами, Красноармійський міськрайонний суд засудив чоловіка до 4 років ув'язнення, з чим категорично не погодилась прокуратура та подала апеляційну скаргу, яку апеляційним судом задоволено та правопорушнику призначено покарання у вигляді 8 років за гратами. Скаргу сторони захисту на вказаний вирок касаційною інстанцією залишено без задоволення.

Постанова Верховного Суду є остаточною та оскарженню не підлягає.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама