rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Усе починається з мрії Покровський центр зайнятості

Усе починається з мрії

Среда, 06 ноября 2019 13:03
Якщо ні до чого не прагнути, то не зрозумієте, що вам потрібно. Професію треба обирати, прислухаючись до себе, відчуваючи свої сильні сторони, схильності та уподобання.
З метою зацікавити та викликати інтерес до професії,  5 листопада фахівці з профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Донецької області запросили дівчат 8 класу ЗОШ №2 Покровської міської ради на професіографічну екскурсію до Центру естетичної медицини «NAOMI». Фахівці центру розповіли про специфіку роботи закладу, тонкощі професій лікаря-косметолога, косметолога-естетиста, медичної сестри. «В наше століття стрімко мінливих технологій, для того, щоб залишатися в професії, мало мати освіту, вміли руки і здібності. Потрібно ще й постійно самовдосконалюватися», - зазначила Людмила Вікторівна. Вона розповіла дівчатам історію власного успіху та побажала їм цілеспрямовано йти до своєї мрії. Учнів також ознайомили з роботою медичного персоналу на сучасному обладнанні із застосуванням новітніх технологій. 
Звичайно, до остаточного вибору професії ще далеко, проте нехай збуваються мрії кожного, і кожен знайде собі роботу, про яку мріє. Такі зустрічі, безперечно, залишають слід у свідомості старшокласників. Хтозна, можливо, невдовзі, хтось із них із натхненням працюватиме саме тут.
Висловлюємо подяку фахівцям центру «NAOMI» за привітний прийом та цікаву екскурсію.

Комментарии  

# SeoTop 07.11.2019 05:11
Профессиональное seo-продвижение сайта. Гарантированный результат.
- Трафик
- Конверсия
- Оптимизация
- Соц сети
- Тексты
Комплексное продвижение сайта. Максимально быстрый результат. Только белые методы продвижения.
Консультация бесплатно riacreativelabs(собака)gmail.com
WhatsApp/Viber +З8О987999I2O
Insta seo.top
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама