rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Штраф вдвічі менший за збитки - селищна голова преміювала своїх родичів

Четверг, 31 октября 2019 17:43
Красноармійська місцева прокуратура забезпечила у суді розгляд 56 адміністративних протоколів за ч.ч. 1,2 ст. 172-7 (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів, та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів) КУпАП стосовно голови селищної ради, яка нараховувала премії власному чоловікові та рідній сестрі.
У судовому засіданні встановлено, що 54-річна голова селищної ради упродовж 2017-2019 років особисто нарахувала своєму чоловікові, який працював водієм сільської ради та сестрі, що працювала спеціалістом, премії на загальну суму  10 тис грн, при цьому діючи у порушення закону України «Про запобігання корупції», не повідомила про наявний реальний конфлікт інтересів сесію селищної ради і Національне агентство з питань запобігання корупції та не самоусунулась від зазначеної діяльності в умовах реального конфлікту інтересів.
Суд визнав жінку винною у вказаних правопорушеннях та наклав на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 5 100 грн.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама