rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Покровську в музеї провели захід до Дня Державного прапору Покровський історичний музей

У Покровську в музеї провели захід до Дня Державного прапору

Четверг, 22 августа 2019 14:53
22 серпня напередодні Дня Незалежності України в музеї відбувся захід, приурочений до Дня Державного прапору. Це офіційне свято, яке щорічно відзначають мільйони українців, адже присвячене воно вшануванню української історії та національної атрибутики, щоб виховати в громадян відчуття гордості та патріотизму за свою державу. 
Щорічно, 23 серпня Україна святкує День Державного прапору. Протягом століть українці неодноразово були змушені відстоювати свою незалежність та свій прапор. Вперше поєднання синього і жовтого з’явилося на гербі Львова, коли Данило Галицький подарував місту герб із зображенням жовтого лева на блакитному тлі. 
Сьогодні біля музею зібралось чимало відвідувачів. До нас завітали учасники «Ліги майбутніх поліцейських» м. Покровська, які приєднались до акції-вікторини «Я і Україна».Кожен бажаючий мав змогу перевірити та показати іншим свої знання з історії України. За допомогою інтелектуальної вікторини присутніна власному прикладі гідно продемонстрували те, що покровчани пам’ятають власну історію та шанують державну символіку. 
Синьо-жовтий двокольоровий стяг – символ, завдяки якому українців впізнають по всьому світу. Адже ці кольори уособлюють не тільки чисте небо та пшеницю в степах, а й непереможність та єдністьукраїнської нації.Радісно спостерігати, як наш прапор вільно розвивається над головами, бо так чи інакше всі ми мріємо про мирне небо. 

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама