rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Співбесіда та резюме - ефективні методи пошуку роботи Покровський центр зайнятості

Співбесіда та резюме - ефективні методи пошуку роботи

Среда, 21 августа 2019 10:49
Сучасний ринок праці не шкодує малоосвічених і непідготованих. Як виглядати професіоналом ще на стадії співбесіди? Як підготуватися до типових запитань та несподіваних ситуацій? Секрети професійного підходу до успішної співбесіди обговорюються з шукачами роботи в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області на тренінгах з техніки пошуку роботи «Співбесіда з роботодавцем».  Мета тренінгу – набуття учасниками нових знань і практичних навичок. 
Тим, хто за нинішніх обставин втратив роботу, або кому це загрожує, варто знати: упоратися із тимчасовими труднощами допоможе служба зайнятості. Сучасні сервіси, вміле будування партнерських стосунків допомагає досягти ефективних результатів у подоланні безробіття. На шляху до успіху задіяні не тільки кар’єрні радники, що спонукають шукачів роботи усвідомити власну відповідальність за працевлаштування, а і рекрутери, які ретельно переглядають анкети та резюме кандидатів на вакансії задля влучного «попадання в ціль». Приклад такого успіху – історія колишньої безробітної Юлії Сахно.
Втративши роботу у листопаді 2018 року, Юлія не впала у відчай – вона має доволі затребувану на ринку праці спеціальність та досвід роботи  інженера з охорони праці. Здавалося б, варіантів працевлаштування пропонувалось безліч, але  кожного разу щось ставало у заваді. Нещодавно до відділу рекрутингу Покровського міського центру зайнятості надійшло експрес-резюме пошукачки, і одразу  знайшлася вакансія, що  наче чекала на Юлію. До ПАТ «Укрпошта» терміново був потрібен інженер з охорони праці, кандидатура безробітної ідеально задовольнила роботодавця – став у нагоді і досвід, і знання та навички, отриманні за попередню трудову діяльність. Юлія теж була задоволена місцем нової роботи – вона починала свою кар’єру у підрозділі «Укрпошти», тому зналася з певними особливостями роботи на підприємстві. Нині Юлія успішно працює у команді «Укрпошти», і бажає усім шукачам роботи не втрачати надії.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама