rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Покровську відкрили Територіальний центр комплектування і соціальної підтримки - перший в Донецькій області Покровско-Ясиноватский военкомат

У Покровську відкрили Територіальний центр комплектування і соціальної підтримки - перший в Донецькій області Избранное

Четверг, 18 июля 2019 10:32
У Покровскьку пройшло урочисте відкриття оновленого приміщення Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського військового комісаріату, який незабаром відкриє свої двері в рамках Територіального центру комплектування і соціальної підтримки, повідомляє міська рада
 
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки виконує завдання, як зі зміцнення обороноздатності держави: проведення мобілізаційних заходів, рекрутування громадян до лав Збройних сил України, заходи з територіальної оборони, так і завдання соціальної сфери - підтримка учасників і інвалідів бойових дій, сімей загиблих військовослужбовців та ветеранів військової служби. 
 
На урочистому заході виступили з привітальним словом голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, Покровський міський голова Руслан Требушкін, Військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату, полковник  Олександр Сергєєв. З промовою та побажаннями для міської влади та співробітників військкомату виступив колишній військовий комісар Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Віктор Кізілов.
 
Покровський міський голова Руслан Требушкін був нагороджений Відзнакою Донецького обласного військового комісаріату II ступеня за багаторічну підтримку Збройних Сил України, вагомий особистий внесок справу розбудови військового комісаріату, сумлінне служіння українському народу нагороджується:
 
Відзнакою Донецького обласного військового комісаріату III ступеня були нагороджені Голова Покровської районної ради Михайло Костюк, Голова Ясинуватської районної ради Любов Євтушенко, Селидівський міський голова Віктор Ремізов.
 
Також військовий комісар Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського військового комісаріату оголосив подяку за багаторічну підтримку Збройних Сил України та вагомий внесок у справу розбудови військового комісаріату
 
Покровському міському голові Руслану Требушкіну, Секретарю Покровської міської ради Ірині Сущенко, Голові Покровської районної державної адміністрації Анатолію Шишку та Голові Ясинуватської районної державної адміністрації Миколі Коваленко.
 
Після урочистого перерізання символічної стрічки, усі бажаючі змогли відвідати оновлену будівлю. Сучане та комфортне приміщення вразило присутніх скляними дверима майже в кожному кабінеті. На такий крок свідомо пройшли задля буквальної прозорості роботи органу місцевого військового управління. Доброзичлива атмосфера, нове обладнання та зручні обставини вигідно відрізняють сучасний центр від тієї установи, якою військкомат був довгі роки.
 
В Донецькій області це перший Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, але до кінця 2019 року  військові комісаріати по всій Україні перетворяться у Територіальні центри комплектування і соціальної підтримки. Це дозволить швидко і якісно надаватимуть послуги та збільшити показники призову на військову службу.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама