rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Податківці поздоровили бухгалтерів та провели семінари Покровско-Добропольское управление ГФС

Податківці поздоровили бухгалтерів та провели семінари

Вторник, 16 июля 2019 17:29
Днями компанією «КІТ- Центр» та консалтинговою компанією «Свій бізнес» за підтримки міських рад м.м. Покровська,  Мирнограда та Селидово, Покровської, Мирноградської та Селидівської ДПІ Покровсько – Добропільського  управління Головного управління ДФС у Донецькій області до професійного свята – Дня бухгалтера проведено семінар для бухгалтерів підприємств усіх форм власності з актуальних питань у сфері сучасного ведення обліку та управління. 
Під час семінару присутні мали можливість ознайомитись з інноваційними змінами в програмному комплексі «М.е. Doc», змінами в законодавстві про зберігання ключів кваліфікованого електронного підпису, системою «Is- Pro» для автоматизації управління підприємством будь – якої форми власності та електронним документообігом, поспілкуватись з колегами, отримати друковану продукцію, консультації від кваліфікованих фахівців та  відповіді на індивідуальні запитання.
Наприкінці заходу бухгалтери отримали  привітання з професійним святом, податківці вручили подяки та висловили сподівання на продовження ефективних партнерських відносин.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама