rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Засідання центру розвитку підприємницької діяльності у Покровську

Понедельник, 17 июня 2019 11:12
У Покровському МЦЗ відбулось засідання консалтингового центру. Учасниками сьогоднішнього заходу стали Представники таких організацій:  відділу освіти ПМР, КЛПУ «Міський наркологічний диспансер»,ПАТ «Укртелеком», а також підприємці міста, та особи, які мають наміри започаткувати власну справу. 
«Загальнообов'язкове державне соціальне страхування — система, що передбачає матеріальне забезпечення громадян у разі настання страхового випадку (наприклад, досягнення пенсійного віку, непрацездатність, хвороба і т. ін.), а також надання соціальних послуг за рахунок бюджету відповідного Фонду соціального страхування, що формується шляхом сплати обов'язкових страхових внесків юридичними та фізичними особами, а також за рахунок інших джерел», - розпочала захід начальник відділу активної підтримки безробітних Софія Колесникова. 
Питання, які були розглянуті сьогодні за допомогою Skype-зв’язку  з фахівцями Фонду соціального страхування: види допомоги, на які можуть розраховувати громадяни у разі втрати непрацездатності; Перерахування коштів матеріального забезпечення на окремий поточний рахунок ФОП; перелік закладів  у розрізі профілів медичної реабілітації для відшкодування витрат застрахованим особам; порядок оплати лікарняних листів у 2019 році. 
Саме лікарняний листок, оформлений та виданий медичним закладом в установленому законодавством порядку, є аргументом для роботодавця, що працівник був відсутній на роботі з поважних причин. На його підставі працівнику призначається і виплачується допомога по тимчасовій непрацездатності.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама