rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Збережемо врожай від вогню shkvarki.org

Збережемо врожай від вогню

Четверг, 13 июня 2019 13:43
Біда приходить тоді, коли її не чекають. В наслідок необачливості, халатності та часто через незнання правил пожежної безпеки виникає пожежа. Більшість пожеж на хлібних масивах виникає в наслідок необережного поводження з вогнем громадян, через іскри, які вилітають з вихлопних труб двигунів машин, тракторів, комбайнів, а також через пустощі дітей з вогнем. Із настанням сухої та спекотної погоди значно зростає вірогідність виникнення пожеж.
За минулий період часу, в м. Покровську, Мирнограді, Покровському районі виникло 105 пожеж, збиток від яких склав 4 млн 299 тис. 497 гривень. При пожежах загинуло 2 осіби, 4 особи зазнали травмувань. 
Страшну силу нестримного вогню, особливо під час збирання хлібу, знають і хлібороби. Знайте – в сільській місцевості через віддаленість населених пунктів час прибуття пожежних підрозділів за тривогою здебільшого складає 35-40 хвилин.
Для збереження нового урожаю, недопущення втрат від вогню необхідно всього лише дотримання пожежної безпеки під час збору зернових:
- На вихлопні труби двигунів тракторів, комбайнів, автомобілів необхідно встановлювати іскрогасники, перевірити технічний стан техніки, яка приймає участь в зборі урожаю, обладнати їх перевіреними первинними засобами пожежогасіння. 
- Хлібні поля обкосити та оборати чотирьохметровою смугою. 
- Закрити тимчасові дороги та стежки, які проходять через хлібні масиви та поблизу них. 
- Вздовж дороги обов’язково необхідно встановити попереджувальні знаки та панно з правил пожежної безпеки. 
В першу чергу при виникненні пожежі необхідно викликати пожежну охорону за телефоном «101» та приступати до гасіння пожежі.
 
ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України у Донецькій області

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама