rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Профорієнтаційне літо у Покровську Покровский центр занятости

Профорієнтаційне літо у Покровську

Среда, 12 июня 2019 16:13
Навчальний рік позаду. Але робота із учнівською молоддю подовжується. Адже літо для школярів – пора не тільки відпочинку, а й можливості задуматись над своїм професійним вибором.
Саме тому 10 червня до Покровського міського центру зайнятості Донецької області завітали учні Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33. Діти зустрілися з директором центру зайнятості Миколою Толмачовим, від якого отримали корисні поради щодо вибору професії, почули цікаві приклади зі свого досвіду. Учні пройшлися кабінетами центру зайнятості, начальники відділів розповіли про особливості роботи своїх підрозділів.
Спеціаліст з профорієнтації провела профдіагностичне обстеження, приділила увагу роз’ясненню важливості оптимального вибору професії з урахуванням трьох основних факторів (хочу, можу, треба та сутності послуг служби зайнятості для школярів.).
Навіть чай ми пили з користю – переглядали мотиваційні профорієнтаційні ролики про професії  Державної служби зайнятості.
Наша зустріч закінчилася екскурсією до Красноармійського міськрайонного суду, яку провела суддя Світлана Хмельова. Учні дізналися про принципи побудови судової системи, види судів загальної юрисдикції та судових інстанцій. Живе спілкування молоді з представниками правосуддя було цікавим та корисним. Діти займали місця у залі судових засідань, «приміряли» на собі ролі суддів, адвокатів і прокурорів. Особливу увагу учнів було акцентовано на недопущення правопорушень. Учні отримали корисні поради щодо майбутнього вибору професій.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама