rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Покровська міськрада запрошує підприємців взяти участь в розробці Стратегії розвитку

Среда, 12 июня 2019 12:40

Представники малого бізнесу зможуть визначити та окреслити майбутнє Покровська в Стратегічному плані економічного розвитку міста.

Покровська міська рада та фахівці USAID запрошують підприємців міста взяти участь у USAID “Економічна підтримка Східної України”  для створення сценарію розвитку громади.

Вклад кожного городянина вкрай важливий для будування майбутнього міста, та саме мале та середнє підприємництво створюють підґрунтя для економічного і соціального розвитку території. Отже, запрошуємо представників бізнес-спільноти Покровська до спільної розробки економічної стратегії розвитку міста. Лише співпраця та відданість всіх лідерів громади можуть забезпечити реальне досягнення стратегічних цілей плану економічного розвитку міста.

Щоб взяти участь у цьому Проекті, перейдіть за посиланням та заповніть анкету:http://bit.do/eUKf2

Дедлайн подачі заявок до 17.06.2019 р.

Нагадаємо, що Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та розрахований на п'ять років. Після конфлікту на Сході України, Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес в перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі (ЄС) та за її межами. Проект робить особливий наголос на роботі з внутрішньо-переміщеними особами (ВПО), жінками, молоддю, ромами та іншими малопредставленими групами, щоб забезпечити їх участь в економічному успіхові регіону.

За більш детальною інформацією просимо звертатись на//Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра./" style="box-sizing:border-box;line-height:1.43;margin:0px;padding:0px;border:0px;vertical-align:baseline;text-decoration-line:none;display:block;color:rgb(132, 142, 153)">Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.або відвідати сторінку у Facebook:https://www.facebook.com/ERAUkraine/

Щодо програми грантів, просимо відвідати сторінку, де можна подати заявку:https://www.dai-globalgrants.com/UkraineERA

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама