rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Покровський центр зайнятості - зустрічі з випускниками та батьками Покровский центр занятости

Покровський центр зайнятості - зустрічі з випускниками та батьками

Пятница, 17 мая 2019 12:07
Фахівці Покровського міського центру зайнятості Донецької області 16 травня 2019 року в приміщенні ДОННТУ провели виїзний захід зі студентами останніх курсів за юридичними та економічними спеціальностями. Загалом участь у заході прийняли 100 осіб, серед яких 80 студентів.  З метою прискорення працевлаштування студентської молоді, до заходу були залучені представники Департаменту захисту економіки Національної поліції України у Донецькій області. 
Представники роботодавця повідомили про можливість прийняти участь у конкурсі на посаду «оперуповноважений» та виклали  вимоги до кандидатів. Фахівці центру зайнятості звернули увагу присутніх про надання індивідуального супроводу фахівцями служби зайнятості  щодо допомоги у складанні інформативного резюме, запису, монтажу якісного відеорезюме та просування презентаційного портфоліо роботодавцю. 
16 травня відбулося чергове засідання клубу свідомого батьківства «Навігатор успіху» для  батьків учнівської молоді з числа безробітних Покровського міського центру зайнятості Донецької області. 
Учасники дізналися, як допомогти юнакам зробити свій вибір свідомо та виважено. Багато уваги було приділено  факторам подолання стресових ситуацій та подоланню непорозуміння між батьками та дітьми у питаннях професійного самовизначення.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама