rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
«Свято української душі» - виставка в історичному музеї Покровский исторический музей

«Свято української душі» - виставка в історичному музеї

Среда, 15 мая 2019 14:43
Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
 Тому недаремно українці відзначають  Всесвітній день вишиванки —свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата відзначання свята — щороку в третій четвер травня, в цьому році це свято припадає на 16 травня.
До цієї дати в Покровському історичному музеї було створено виставку вишивки з фондів музею. На виставці представлені різноманітні зразки різнобарвних візерунків української вишивки на рушниках, вишиванках та інших виробах домашнього вжитку. Експонування виставки триватиме з 15 травня по 31 травня. Запрошуємо усіх бажаючих  відвідати виставку та полинути в прекрасний світ народної вишивки, дізнатися про українські традиції, обряди  та культуру.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама