rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Покровську відкрився кадровий центр Покровский центр занятости

У Покровську відкрився кадровий центр

Понедельник, 22 апреля 2019 15:50
19 квітня 2019 року у Покровську відбулося урочисте відкриття кадрового центру групи компаній «Донецьксталь». До присутніх  на заході звернувся генеральний директор компанії Ільдар Салєєв, він  наголосив, що Покровськ – справжня столиця вугільної галузі України, тому створення кадрового центру значно спрощує процес укомплектування кадрами підприємств. Зараз група компаній «Донецьксталь» - загальновизнаний лідер  на регіональному ринку праці, що не лише забезпечує роботою значну кількість мешканців Покровського району,  гарантує соціальний захист своїм працівникам, але і дбає про перспективу – оплачує навчання дітей співробітників у вишах з метою їх працевлаштування на своїх підприємствах. 
    Запрошений на захід директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов перед тим, як розрізати червону стрічку, заявив: «Новостворений кадровий центр, в якому закумульовані вакансії п’яти ринкоутворюючих підприємств, буде надійним соціальним партнером служби зайнятості, тим самим вирішуючи проблему відтоку кадрів з країни та втілюючи в життя гасло «Живи та працюй в Україні!».
    Всіх бажаючих знайти своє місце і реалізувати свій потенціал на одному з підприємств компанії  вже чекають в новому офісі!

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама