rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Залізняк: людина-легенда Покровский исторический музей

Залізняк: людина-легенда

Четверг, 21 марта 2019 17:35
Минулого року в місті Покровськ за ініціативи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та за підтримки Покровської міської ради було проведено фестиваль «Залізняк-fest». Основною метою було привернення уваги до постаті Марка Микитовича Залізняка – нашого талановитого земляк, фотографа, літописця нашого краю.
Марко Микитович був людиною творчою, допитливою і зібрав неабиякий доробок спогадів, думок, сумнівів, міркувань, що були власноручно занотовані в учнівських зошитах та зафіксовані у фотографіях. Спадок Марка Микитовича - це близько 5 тисяч світлин, на яких завмерло життя звичайних селян та десятки щоденників, в яких фотограф записав не лише історію свого життя, а й описав світлини, які він робив, що на них відображено, в яких умовах їх було створено.  
Тож аби ближче познайомити підростаюче покоління з постаттю Марка Залізняка, на базі опорної школи №9 для учнів 7 та 8 класів співробітники історичного музею провели пізнавальний захід «Марко Микитович Залізняк: людина-легенда». Учням розказали про життєвий та творчий шлях нашого земляка, про його досягнення та значення його діяльності для нас сьогодні. 
Приділили увагу і фестивалю «Залізняк-fest».  Адже метою даного заходу було і запрошення школярів до участі у фестивалі, який буде проведено у вересні цього року. Дітям демонструвалися світлини та відеоряди, які презентували різні напрямки діяльності під час фестивалю. 
Аби продемонструвати масштабність проведеного фестивалю, в актовій залі школи була сформована виставка «Залізняк-fest». На виставці були представлені різні фотографії та сувенірна продукція, випущена з нагоди проведення фестивалю. 
 

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама