rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Молодь Покровська запрошують до навчання у інститут внутрішніх справ Покровский центр занятости

Молодь Покровська запрошують до навчання у інститут внутрішніх справ

Среда, 20 марта 2019 13:14
Профорієнтаційні зустрічі учнівської молоді з представниками  українських вишів тривають. 19.03.2019  в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області пройшов скайп урок, на якому представники Донецького  юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг) запросили учнів 10 класів Покровського міського ліцею «Надія» на навчання до ВНЗ за напрямами «Право», «Правознавство», «Правоохоронна діяльність».   Основний лейтмотив таких заходів – до вибору професій треба ставитися дуже серйозно, тому що, обираючи свою майбутню професію, молода людина фактично обирає своє майбутнє. Професії, про які йшла розмова на онлайн уроку, учні, як з’ясувалося, вважають престижними. Викладачі інституту попередили, що навчання за такими професіями вимагає від студентів наполегливості, працьовитості та високого рівня інтелекту. Спеціаліст центру зайнятості, у свою чергу, зазначив, що стан регіонального ринку праці склався таким чином, що професії, пов’язані з правоохоронною діяльністю, є дуже затребувані.
Після презентації представники інституту наживо поспілкувалися зі старшокласниками, відповіли на питання щодо умов вступу, проживання в гуртожитку, пільг для абітурієнтів, що мають статус внутрішньопереміщених осіб. 
Висловлюємо подяку Донецькому юридичному інституту МВС України за якісно підготовлену презентацію навчального закладу та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама