rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Покровську пройшла панельна медицинська дискусія facebook.com/r.trebushkin

У Покровську пройшла панельна медицинська дискусія Избранное

Пятница, 15 марта 2019 10:13
 Публічна панельна дискусія «Перспективи та переваги медичної реформи» відбулася в Покровську 14 березня за участю медичних працівників, представників громадських організацій міста та ЗМІ.
 
Ініціатором заходу виступив голова Покровський міський голова Руслан Валерійович Требушкін.
 
Модераторами заходу стали Костянтин  Надутий, Уповноважений координатор Української Медичної Експертної Спільноти, заступник голови правління Всеукраїнського Лікарського Товариства  та Ірина  Сущенко, секретар Покровської міської ради.
 
Охорона здоров'я - найбільш чутлива сфера, зміни в якій позначаються на інтересах громадян, численної професійної групи медичних працівників а також на перспективах держави, оскільки здоров'я громадян поспіль з рівнем освіти і культури є суттєвою складовою людського потенціалу нації – основи економічного зростання.
 
Підходи до розбудови нової системи охорони здоров'я мають бути  системними і комплексними, орієнтуватись на досягнення вимірюваних результатів і давати відповідь на запит всіх трьох сторін:
 
Громадян - на доступність необхідних медичних послуг належної якості;
 
Працівників охорони здоров'я  – на професійне зростання та достойну оплату праці;
 
Держави, нації – збільшення тривалості якісного життя, зростання людського капіталу через адекватність і високу ефективність витрат на охорону здоров'я.
 
Саме задля вирішення цих завдань Покровська міська рада спільно з медичними колективами працює над формуванням єдиного медичного простору. (1) Створено «Покровське міське територіальне медичне об'єднання», та (2) Впроваджено міську програму медичного страхування.
 
Покровське міське територіальне медичне об'єднання (ТМО) стало багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, яке інтегруватиме діяльність усіх медичних закладів міста, сприятиме оптимізації наявних матеріально-технічних ресурсів, і працюватиме на вдосконалення медичних маршрутів пацієнтів щодо збільшення доступності якісних медичних послуг.  До складу ТМО увійшли Центральна районна лікарня, Покровська міська лікарня, Стоматологічна поліклініка, Родинська міська лікарня, та Центр первинної медико-санітарної допомоги.
Руслан Трєбушкін відзначив 2 стратегічних напрямка розвитку медицини: 
1. створення та подальший розвиток територіального медичного об'єднання (госпітальний округ) та реорганізація закладів в неприбуткові підприємства
2. впровадження та розвиток медичного страхування.
Реалізація цих напрямків дозволить залучити значний грошовий ресурс до медичної галузі, всі працюватимуть за єдиними правилами під контролем громади міста, впроваджувати передові технології.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама