rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Онлайн профорієнтація для сільських школярів Покровский центр занятости

Онлайн профорієнтація для сільських школярів

Понедельник, 18 февраля 2019 10:10
Ми не залишаємо без уваги учнів сільських шкіл, застосовуючи новітні форми навчання. Саме для них використовуємо дистанційну форму профорієнтаційної роботи, онлайн уроки.
Вибір професії – важливий крок у житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. Тому з метою інформування учнів про відповідальність за своє професійне майбутнє, фахівцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області 14 лютого 2019 року проведено онлайн профорієнтаційний урок «Стратегія вибору професіїї» для учнів 8-11-их класів Новоекономічної ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради та Гришинського НВК.
Під час заходу учні дізналися як зорієнтуватися у складному лабіринті професій, уникнути помилок і розчарувань при виборі професій. Діти опрацьовували складові вибору професії, розбирали ситуації, що стосуються професійного вибору, планували професійне майбутнє.
Наприкінці уроку, учні ознайомилися з Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої учні мали змогу пройти тестування та визначити свої професійні схильності.
Висловлюємо подяку педагогічному колективу за допомогу у проведенні уроків!

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама