rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Рятувальники Покровська закликають до обережного поводження із електроприладами у побуті ГСЧС

Рятувальники Покровська закликають до обережного поводження із електроприладами у побуті

Вторник, 12 февраля 2019 12:05
Взимку природнім чином навколишнє середовище створює умови, які змушують нас збільшити навантаження на електромережі. Похмуре небо, короткий світловий день та холод провокують потребу в тривалому освітленні будинків , використанні обігрівальних електроприладів, що є потенційно небезпечними для наших електромереж, технічний стан яких не завжди дозволяє забезпечити працездатність при підключенні багатьох приладів-споживачів.
На території міст Покровськ, Мирноград та населених пунктів Покровського району протягом 2018 року через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електрообладнання сталося 39 пожеж, що на 44,4% перевищує показники 2017 року (27 пожеж), внаслідок чого загинула 1 особа.
З метою збереження здоров’я, життя, житла та майна вас, ваших близьких та оточуючих 9 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області закликає: 
- Провести зовнішній огляд розеток, патронів освітлювальних приладів. Наявність оплавлень та закопчень на корпусі свідчить про примикання контактних елементів до корпусу вироба.
- Не використовувати в побуті саморобні чи несертифіковані подовжувачі, не перевантажувати подовжувачі підключенням обігрівальних приладів, електрочайників, електропечей, пральних машин, тощо.
- Обладнати розподільчі  автоматичними вимикачами. 

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама