rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Брифінг та семінар у Покровському центру зайнятості Покровский центр занятости

Брифінг та семінар у Покровському центру зайнятості

Среда, 05 декабря 2018 19:51
5 грудня 2018 року заступник директора Покровського міського центру зайнятості Донецької області Наталія Воробйова  провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-листопаду 2018 року». 
 «Протягом січня-листопада 2018 року на обліку перебувало 1351 безробітних, працевлаштовано  1256 осіб , серед яких:378 інвалідів, 25 внутрішньо переміщених осіб та 5 учасників АТО», - розпочала Наталія Воробйова.
В ході заходу заступник директора Покровського міського центру зайнятості розповіла про стан ринку праці на теперішній час, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації, підвела підсумки роботи за звітний період. 
Протягом січня-листопада 2018 року участь в громадьських та інших роботах тимчасового характеру прийняли 851 безробітна особа. Працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску 43 особи, 7 безробітних отримали одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності.
Всього з початку року за направленням центру зайнятості навчалося 364 безробітних, з них 25 безробітних належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і 5 безробітних - до категорії «учасник АТО». Усі безробітні навчалися  під заявку роботодавців та були працевлаштовані. 
3 грудня 2018 року у Покровському міському центрі зайнятості відбувся семінар для осіб з інвалідністю.  Участь у заході прийняли 12 осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості. 
В міжнародний день захисту прав осіб з інвалідністю спеціаліст з відділу активної підтримки безробітних Анна Неділько нагадала присутнім про їх права при працевлаштуванні та обов’язки роботодавця, які прописані в законодівстві. 

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама