rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Легалізація праці – забезпечення соціальних гарантій Покровско-Добропольская ОГНИ

Легалізація праці – забезпечення соціальних гарантій

Среда, 05 декабря 2018 15:42
Фахівці Покровського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області днями провели промо-акцію у торговельних павільйонах  по вул. Прокоф’єва у м. Покровську  серед підприємців та покупців. Тема акції – «Легалізація праці – забезпечення соціальних гарантій».
Фахівці фіскальної служби детально роз’яснили, що погоджуючись на отримання «тіньової заробітної плати», наймані працівники позбавляються багатьох соціальних гарантій: гарантованого розміру заробітної плати, права на зарахування виробничого стажу, права на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, права на оплату лікарняного, права на допомогу по безробіттю, права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань, права на зарахування виробничого стажу, права на отримання інших соціальних виплат. Не задекларована праця знижує доходи державного бюджету, а отже і можливість фінансування державних програм соціального спрямування разом з тим. 
Суб'єктам господарювання нагадали, що використання нелегальної робочої сили, не оформлення трудових відносин або несвоєчасна реєстрація трудових відносин з найманим працівником - це порушення трудового законодавства,   відповідно, роботодавцям, які порушують законодавчі вимоги при нарахуванні заробітних плат, загрожують штрафи за такі порушення. Була розповсюджена друкована продукція.
Проведена акція є черговим кроком кампанії з інформування та роз’яснення серед роботодавців та їх працівників чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації праці.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама