USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Результати роботи Покровського міського центру зайнятості  за січень-жовтень 2018 року Покровский центр занятости

Результати роботи Покровського міського центру зайнятості за січень-жовтень 2018 року

Четверг, 08 ноября 2018 09:00
07 листопада 2018 року директор Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Микола Толмачов  провів брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-жовтня 2018 року». 
 «Протягом звітного періоду на обліку перебувало 1267 безробітних, працевлаштовано  1132 осіб , серед яких: 35 інвалідів, 30 внутрішньо переміщених осіб та 6 учасників АТО», - розпочав Микола Іванович.
Під час брифінгу директор ознайомив присутніх з показниками діяльності. Проінформував про результати роботи за 10 місяців поточного року, про проблеми та особливості роботи з соціально незахищеними категоріями населення. Значну увагу приділив питанню організації та проведення інформаційно-консультаційного заходу  для підприємців та зацікавлених в цьому осіб під назвою «Центр розвитку підприємництва», який проходить щосереди у Покровському міському центрі зайнятості. В кінці жовтня був проведений маштабний загальнообласний захід «Потяг до роботи», присвячений до Дня залізничника, в якому прийняли участь структурні підрозділи «Укрзалізниці» та більше 80 учнів загальноосвітніх шкіл міста. 
Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи  Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже  широка поінформованість громадськості  про  діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як наслідок,  допомагає  вирішувати питання зайнятості населення.
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама