USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Засідання центру розвитку підприємницької діяльності Покровский центр занятости

Засідання центру розвитку підприємницької діяльності

Четверг, 01 ноября 2018 08:55
31 жовтня 2018 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулась чергова зустріч у Центрі розвитку підприємницької діяльності. Учасниками заходу стали: 3 роботодавця, ГО «Заможна людина», ГО «Український донецький куркуль», 4 соціальних партнери, в тому числі: Покровська районна адміністрація (відділ економіки), Покровська міська рада (відділ інвестицій та стратегічного розвитку міста), ГУ Держпраці у Донецькій області та Покровське обєднане управління Пенсійного фонду України, а також безробітні та зацікавлені особи.
«Для всіх, хто бажає стати підприємцем та освоїти етапи розвитку стратегії власного бізнесу або обмінятися досвідом, запрошуємо до Консалтингового центру, який проходить щосереди у Покровському міському центрі зайнятості.», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.
Під час заходу присутні були ознайомлені з можливістю навчання основам підприємницької діяльності в дистанційному форматі та за допомогою спеціального програмного забезпечення, веб-ресурсів та ІТ-сервісів Донецького національного університету (м. Вінниця). Це дуже затребуваний вид навчання, актуальний для населення та роботодавців Донецької області.
Також, присутні отримали вичерпні консультації спеціалістів Держпраці та Пенсійного фонду, стосовно останніх змін у законодавстві. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама