USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
"Потяг до роботи" у Покровську Покровский центр занятости

"Потяг до роботи" у Покровську

Понедельник, 29 октября 2018 13:21
Напередодні святкування Дня залізничників та в рамках підписаного меморандуму  про  співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Українська залізниця» 25 жовтня 2018 року у м.Покровськ пройшов загальнообласний широкомасштабний захід під гаслом «Потяг до роботи». У заході прийняли участь представники Вагонного та Локомотивного депо, Станції Покровськ, Дистанції сигналізації та звязку, служба у справах дітей Покровської міської ради, Підрозділ дистанції електропостачання, Покровська дистанція колії, Центр соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді,  а також близько 100 учнів загальноосвітніх шкіл міста, серед яких і діти із соціально-незахищених  верств населення. 
«Спеціалісти Покровського міського центру зайнятості приєднуються до привітань на адресу всіх працівників української національної залізниці. Бажаємо вам успіхів у роботі та високого професіоналізму!», - розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.
Під час заходу школярам презентували роботу структурних підрозділів ПАТ «Укрзалізниця», представники якої розповіли історію становлення Покровськоої залізничної станції. Спеціалістами Покровського міського центру зайнятості була  проведена вікторина «Майбутнім залізничникам», а також презентовані професії, за якими можна працевлаштуватись до ПАТ «Українська залізниця», та заклади освіти, де їх можна здобути. Захід доповнили демонстраційні матеріали з цікавими фактами про залізницю.
По завершенню заходу для усіх присутніх було організовано професіографічну екскурсію по залізничному вокзалу.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама