USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

В Покровську правоохоронці виявили горе-матір, діти якої гуляли на залізничному полотні, поки вона спала

Суббота, 20 октября 2018 10:55
Трирічний хлопчик та дворічна дівчинка ходили по рейках, по яких в будь який момент міг рухатися потяг. В цей час їх п’яна матір «відпочивала» неподалік і її зовсім не турбувало, що життю власних дітей загрожує небезпека. Поліцейські відвезли діток до місцевої лікарні і клопотатимуть аби безвідповідальну жінку було позбавлено батьківських прав. 
Вчора, близько 16.00 до чергової частини Покровського відділу поліції зателефонував робітник залізничної дороги і повідомив про те, що біля залізничних колій розгулюють маленькі діти. 
Співробітники ГРПП разом з інспекторами ювенальної превенції Покровського відділу поліції негайно виїхали на виклик. Так, приїхавши на місце, правоохоронці побачили жахливу картину: маленький хлопчик бігає по залізничним коліям, а в кущах у лісозмузі просто неба спить жінка разом із маленькою дівчинкою. Поліцейські розбудили жінку, однак вона перебували в стані сильного алкогольного сп’яніння і не змогла відповісти на жодне запитання. Однак, правоохоронці з’ясували, що це мати цих дітлахів. 3-річний хлопчик та 2-річна дівчинка були брудні, голодні та ще й сильно змерзли.
Співробітники поліції нагодували діток та відвезли до місцевої дитячої лікарні для повного обстеження. А горе-матір відвезли до наркологічного диспансеру для обстеження, яка після огляду пішла додому, і навіть не поцікавилась де поділись її діти.
Слід зазначити, що дана родина перебуває на обліку в соціальній службі міста, як родина яка опинилась в складних життєвих умовах. Взагалі в сім’ї виховується 6 дітей, двоє з яких перебувають в дитячому будинку сімейного типу м.Покровська. Відносно даної жінки інспектори ювенальної превенції вже неодноразово складали адміністративні протоколи за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також вона отримувала попередження про позбавлення її батьківських прав.
Наразі співробітники поліції готовлять клопотання щодо позбавлення горе-матері батьківських прав, а тим часом маленькі дітки перебуватимуть у медзакладі.
 
Покровський відділ поліції
Донецької області 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама