USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Торгівлі людьми – ні! У Покровську пройшов «Марш за свободу» Покровский городской совет

Торгівлі людьми – ні! У Покровську пройшов «Марш за свободу»

Пятница, 19 октября 2018 12:37
18-го жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Україна також долучилась до цієї дати і в цей день акції, спрямовані на підняття рівня обізнаності населення щодо цієї проблеми, пройшли у багатьох населених пунктах країни. Відбувся «Марш за свободу» і у Покровську.
«Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні та багатьох інших країнах. Проте, факт сучасного рабства у нас існує, і від нього можуть постраждати люди незалежно від рівня освіти і соціального статусу, - зазначила в інтерв'ю ТК Орбіта завідуюча сектором у справах сім'ї та молоді Управління сім'ї, молоді та спорту Покровського міськради Яна Штурхецький. 
На площу Шибанкова вийшли співробітники служби у справах дітей, Управління сім'ї, молоді та спорту, Центру соціальних служб у справах сім'ї та молоді, представники поліції і інших структур, які працюють в напрямку протидії торгівлі людьми.
 
img6745 5bc847031a8cf 2
 
Учасники акції пройшли уздовж будівлі індустріального інституту і центральними алея площі Шибанкова, тримаючи в руках плакати з написами «Скасування рабство всюди і назавжди». Працівники соціальних служб роздали на вулиці листівки, що інформують про форми торгівлі людьми і про те, куди можна звернутися за допомогою у випадку загрози примусової експлуатації.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама