rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Новини Покровського центру зайнятості

Понедельник, 15 октября 2018 14:18
Подорож у світ професій
12 жовтня фахівець з профорієнтації Крістіна Насєкіна  проінформувала учнів 9 НВК №2 класів про стан ринку праці нашого регіону, продемонструвала оновлений барометр професій, ознайомила з послугами служби зайнятості для школярів. Під час уроку діти ознайомилися з формулою вибору професій «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». На прикладі слайд-презентації фахівець пояснила майбутнім випускникам правила вибору професії, у тому числі з допомогою безкоштовного додатку «Центр профорієнтації» на Google Play.
 
Безпечна міграція, безпечне працевлаштування
З нагоди Європейського дня протидії торгівлі людьми, що відзначається 18 жовтня, у Покровському міському ценрі зайнятості 12 жовтня 2018 року був проведений семінар за темою "Безпечна міграція, безпечне працевлаштування". 
Це вже друга інформаційна сессія, проведена разом з Донецькою обласною Лігою ділових та професійних жінок, в сумісному проекті МОМ і Мінсоцполітики. У заході прийняли участь 29 осіб, які перебувають на обліку у Покровському міському ценрі зайнятості.
 
Акція «Випускник»
У Покровському міському центрі зайнятості відбулась «Акція «Випускник» для 6 студентів ІІ ДОН НТУ.
«Одним із основних елементів реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відео резюме для випускників навчальних закладів», - розпочала провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Анна Неділько.
Спеціалісти Покровського МЦЗ надали інформацію про переваги відео-резюме, як зробити його якісним, креативним та цікавим. 

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама