USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

15°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Силач з Покровської поліції

Вторник, 09 октября 2018 15:31
Минулої неділі майстер спорту по жиму штанги лежачи та майстер спорту по становій тязі – співробітник Покровського відділу поліції Станіслав Сапон виборов перше місто у змаганнях Відкритого кубку ВПА України з пауерліфтингу і став на крок ближче до своєї мрії - майстра спорту міжнародного класу.
6 років тому Станіслав Сапон розпочав свою службу у Покровському відділі поліції. Спочатку він був співробітником патрульно-постової служби, а згодом молодого спеціаліста перевели на посаду дільничного офіцера, де, як зізнається Стас, він і знайшов себе. Дільничний має широке коло функціональних обов’язків – від профілактичної роботи і до розкриття злочинів. Крім того, правоохоронець має знайти особливий підхід до кожної людини, що мешкає на території обслуговування, зуміти вислухати та прийти на допомогу у вирішенні проблем. Це поліцейському вдається. Бо вже і в колективі зарекомендував себе як відповідальний колега, і довіру в мешканців дільниці завоював.
Вдало поєднуючи роботу та спорт, дільничний офіцер поліції приймає участь у змаганнях, на яких отримує призові місця.
 
Так, 7 жовтня в м. Дніпро відбувся відкритий кубок ВПА України з пауерліфтингу, становій тязі і жиму штанги лежачи, в якому приймали участь близько 100 спортсменів, серед яких і Станіслав Сапон -  спортсмен з дитинства та правоохоронець за покликанням. У важких змаганнях поліцейський виборов призові місця.
«Для мене це був довгоочікуваний день. У першому підході я потиснув 165 кг, дві наступні спроби і вагу в 170 кг мені не скорилися, тому результатом я не зовсім задоволений. За підсумками змагань у ваговій категорії до 82,5 кг я зайняв 1 місце, а в абсолютній першості серед усіх учасників турніру - 3 місце. Тепер належить невеличкий перепочинок, аналіз і робота над помилками. І звісно, перемога у майбутніх турнірах»,- ділиться своїми емоціями дільничний офіцер Покровського відділу поліції Станіслав Сапон.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама