USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

17°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

За тиждень громадяни втратили більше 40 тисяч гривень - поліція Покровська

Воскресенье, 23 сентября 2018 16:23
Протягом тижня від рук «продавців» інтернет-сайтів постраждали п’ятеро мешканців Покровської оперзони. В усіх випадках потерпілі зізнавалися, що чули про «шахраїв у мережі», однак сподівалися, що їх омине ця участь й замовляли товари, перераховуючи на банківські картки «продавців» передплату чи повну вартість товару. Як тільки гроші потрапляли на рахунки зловмисників, вони «розчинялися в повітрі», видаляючи свої оголошення і всі можливі контакти.
 
Так, 37-річний мешканець Мирнограду замовив для себе автозапчастини, розрахувався за них в повному обсязі, а в результаті – так і не дочекався замовлення, втративши при цьому 13 тисяч гривень.
 
Аналогічний випадок стався і в Авдіївці. Так 10 тисяч 500 гривень дісталися «продавцю», який розмістив об’яву про продаж культиватору. Ціна агротехніки здалася 35-річному авдіївчанину дуже сприятливою і він, не згаявши часу, здзвонився із її власником, отримав номер його банківської картки, перерахував необхідну суму й почав спокійно чекати на замовлення. Коли термін його отримання сплинув, чоловік почав самостійно розшукувати «продавця», однак той виявився «по за зоною досяжності». Ще за аналогічною схемою шахраїв постраждало троє громадян, хоч і суми втрат їх були значно менше,вони дали самі собі обіцянку розраховуватись за товари лише після їх отримання.
 
Жертвою ж «співробітників банку», які не мають жодного відношення до банківських установ, стала мешканка Авдіївки. Жінка спочатку отримала смс-повідомлення про те, що нібито її картку заблоковано і для розблокування їй необхідно подзвонити за вказаним номером, назвати свої особисті дані й дочекатись поки доступ до грошей стане доступним. Замість того, щоб самостійно зателефонувати на «гарячу лінію» банку і впевнитись в тому, що всі перелічені дії їй насправді потрібно здійснити, постраждала виконала прохання псевдопрацівників банку. Результат такої необачності – втрата грошей, які були на рахунку і заява в поліцію із проханням допомогти розшукати злочинців.
 
Дуже часто шахраї «грають» на родинних зв’язках і почуттях своїх потенційних жертв. Вони телефонують громадянам, називаються «правоохоронцями» і розповідають легенду про те, що їхній родич з тієї чи іншої причини потрапив до поліцейського відділку і що відносно нього буде відкрите кримінальне провадження і той потрапить до тюрми. Поки шоковані новиною люди втрачають пильність, шахраї пропонують свою «допомогу» в закритті справи, називають її ціну і номер своєї банківської картки. Постраждалі поспішають на порятунок родичів, перераховують чималі кошти «слідчим» і лише потім самі телефонують близьким та дізнаються, що із ними все гаразд. Так, 43-річна покровчанка після подібного телефонного дзвінка «правоохоронця» поквапилась і відправила 3 тисячі гривень, рятуючи від тюрми свого сина, який, зі слів телефонуючого, скоїв наїзд на неповнолітнього. Оговтавшись від новини, жінка зателефонувала синові, однак почула від нього, що він увесь день був на роботі й вперше чує про ДТП.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама