USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Ясно

20°C

Покровск

Ясно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Музей Покровська запрошує на каву

Пятница, 14 сентября 2018 14:29
Музеї в сучасному світі все більше переосмислюють свою роль у суспільстві, стають не «споглядачами», або «диктаторами думок», а, констатуючи факти, дають простір для самостійних роздумів над минулим та сьогоденням. Музеї звертаються до відвідувачів мовою експонатів – «Ми про Вас і для Вас, ми на основі унікальних автентичних речей розповідаємо про наше життя, надаємо простір для спілкування та споглядання, навчання або розвитку особистості.
Покровський історичний музей запрошує мешканців та гостей міста долучитися до формування виставки «Кавова фантазія» до Міжнародного дня кави, який відзначають 1 жовтня. Ця дата святкування, була офіційно затверджена зовсім недавно – в березні 2014 року. До цього моменту, дні святкування в кожній країні були різні.
 Запрошуємо всіх охочих створити власноруч поробку або малюнок  з використанням кави та надати її в музей до 27 вересня. Ви можете вкласти в свій витвір  спогади або мрії про вечір з друзями в затишній кав’ярні, каву-брейк з колегами або запрошення зайти в гості на чашечку кави, тоді обов’язково він стане прикрасою виставки! Ваша робота стане ексклюзивним доповненням  експозиції,  присвяченої улюбленому напою багатьох людей.
І ще одна приємна новина – 1 жовтня діятиме акція «Музейна кав’ярня», тож кожен відвідувач музею отримає чашечку ароматного напою в подарунок.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама