USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно с прояснениями

18°C

Покровск

Облачно с прояснениями

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Покровський міський центр зайнятості провів профорієнтаційні уроки

Пятница, 14 сентября 2018 08:52
14 вересня 2018 року Покровський міський центр зайнятості Донецької області провів профорієнтаційні уроки вибору професії для школярів загальноосвітніх шкіл №14 та №6 міста Покровська.
Під час профорієнтаційного уроку провідний фахівець з питань зайнятості Покровського МЦЗ Донецької області, Крістіна Насєкіна ознайомила школярів з послугами, які служба зайнятості надає молоді, умови вибору майбутньої професії, проаналізувала сучасний ринок праці, презентувала робітничі професії, які нині є найбільш затребувані роботодавцями. Під час уроку діти розширили свої уявлення про світ професій, ознайомилися з формулою вибору професій. Допомогою у визначенні з майбутньою професією є платформа профорієнтації та розвитку кар’єри на сайті Державної служби зайнятості, а також молодь ознайомила з мобільним додатоком "Центром професійної орієнтації"  на системі Android, який допоможе випускникам у виборі майбутньої професії та навчального закладу. Старшокласники переглянули інформаційні відеоролики та слайдові презентації, щодо правильного вибору майбутньої професії.
Фахівець служби зайнятості запропонувала учням завітати до Покровського міського центру зайнятості Донецької області та пройти поглиблене тестування, щоб відповідально підійти до вибору професійного спрямування.  
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама