USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Мешканці Покровська та Мирнограда стали жертвами шахраїв

Пятница, 10 августа 2018 11:35
До чергової частини Покровського відділу поліції звернулась 61-річна мешканка Покровська із заявою про те, що її ошукали. З’ясувалося, що жінка стала жертвою інтернет-продавців.
 
Так, замовивши на сайті з купівлі-продажу дитячих речей необхідні їй товари, потерпіла розрахувалася за них шляхом перерахунку грошей на банківську картку постачальника та чекала на замовлення. Коли термін його отримання сплинув, жінка кілька разів спробувала зв’язатися із продавцем, але марно. Зрозумівши, що потрапила в шахрайську пастку, розгублена покровчанка прийшла до відділу поліції із проханням розшукати зловмисників і притягнути їх до відповідальності.
 
До чергової частини Мирноградського відділення поліції  звернувся місцевий мешканець із заявою про те, що невідома особа незаконно заволоділа його грошима. З’ясувалось, що потерпілому зателефонував чоловік, назвався співробітником Служби безпеки банку й повідомив, що щойно хтось намагався розрахуватися за придбання товару саме за допомогою його картки. Незнайомець запропонував постраждалому зняти з цього рахунку гроші і через термінал покласти на новостворений електронний рахунок, цифри якого зараз йому будуть продиктовані. Мешканець Мирнограду крок за кроком почав виконувати вказівки банківського «помічника» та згодом запідозрив щось неладне. Так, перерахувавши 5 тисяч 200 гривень, чоловік вирішив перевірити чи потрапляють гроші на його новий рахунок. Саме тоді і виявилось, що цього рахунку просто не існує, а це значить, що потерпілий переводив свої кошти зловмиснику. Не гаявши часу, чоловік прийшов до поліцейського відділення.
 
Поліцейські працюють над встановленням осіб, причетних до випадків шахрайства. Відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, відповідно до якої зловмисникам загрожує до 3-х років обмеження волі.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама