USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

27°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Покровську відбулося засідання центру розвитку підприємницької діяльності

Четверг, 09 августа 2018 18:56
8 серпня 2018 року було проведено засідання центру розвитку підприємницької діяльності. Це вже 24 засідання в цьому році.
Сьогодні ринкова система господарювання, на яку переходить Україна, характеризується певним рівнем невизначеності і ризику, проте, це постає на заваді розроблення планів підприємства, які мають працювати за умов ринкової економіки.
Саме тому під час сьогоднішньої зустрічі велику увагу було приділено складанню бізнес-планів. Для слухачів були продемонстровані відео-уроки по складанню бізнес-планів, розроблені Донецькою обласною службою зайнятості.
«Розробка бізнес-плану є обов’язковою при утворенні нових підприємств, реконструкції діючих, для обґрунтування ефективності інвестицій. Цей документ забезпечує впевненість майбутніх інвесторів у тому, що їхні інвестиції будуть прибутковими.», - наголосила заступник директора Покровського МЦЗ Наталія Воробйова.
Також, слухачам була анонсована програми по підприємництву для ветеранів війни на сході України Київської школи економіки, а також надана інформація про гранти, що надаються Британською радою у розмірі до 50 тис.євро на розвиток підприємницьких навичок студентів та підприємців-початківців. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама