USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

27°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Засідання центру розвитку підприємницької діяльності у Покровську

Пятница, 03 августа 2018 12:22
З метою надання інформаційних послуг та максимального задоволення соціальних потреб та проблем різних категорій населення 1 серпня 2018 року було проведено засідання центру розвитку підприємницької діяльності. Серед запрошених організацій, участь прийняли представники: Покровської міської ради, Покровської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДЕС У Донецькій області. Також, у заході прийняли участь 3 безробітних особи та 2 зацікавлених, а також 4 діючих підприємця.
«Зустрічі такого формату дозволяють майбутнім та діючим підприємцям отримати комплексну консультацію спеціалістів різних структур, а в подальшому оперативне вирішення нагальних питань», - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості.
Під час заходу розглядали такі питання: сутність і функції бізнес-планування; розрахунок рентабельності в бізнес-плані; структра бізнес-плану (перегляд відеоуроків з тез\хніки написання бізнес-планів); своєчасність перерахування ЄСВ для урахування страхового стажу в ПФ; укладання договорів з податковими органами з уплати податків з ціллю зарахування страхового стажу; легалізація трудових відносин, ліцензування діяльності по обслуговуванню газового обладнання; презентація послуг служби зайнятості для роботодавців при створенні нових робочих місць; отримання необхідної інформації за допомогою відкритої консультаційної лінії «4Round» для малого та середнього бізнесу нашого регіону.
Також, слухачам був анонсований цикл безкоштовних семінарів «Крок у майбутнє» для жінок з числа ВПО та програми по підприємництву для ветеранів війни на сході України Київської школи економіки.
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама