USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

18°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Покровську відбувся випуск в Індустріальному інституті Индустриальный институт

У Покровську відбувся випуск в Індустріальному інституті Избранное

Понедельник, 09 июля 2018 08:56
6 липня в Покровську в Індустріальному інституті ДонНТУ відбулося традиційне урочисте вручення дипломів випускникам 2018 року.
 
Винуватцями свята сьогодні відчували себе 231 молодий спеціаліст. Дипломи освітнього ступеня «бакалавр» було вручено 209 студентам та освітнього ступеня «магістр» - 22 студентам. Високий рівень професіоналізму, вагомі результати науково-технічних досліджень, громадської активності засвідчив 21випускник, яким було вручено дипломи з відзнакою.
 
З вітальним словом до науково-педагогічного складу  Індустріального інституту та випускників звернулася секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко, зазначивши вагомий внесок цього закладу вищої освіти у формування інтелектуального потенціалу нашого міста. Із закінченням навчання та отриманням дипломів випускників також вітали директор Індустріального інституту Світлана Лисенко та декан факультету технології і організації виробництва Едуард Петелін. Адміністрація та викладачі інституту бажали випускникам професійного зростання, реалізації творчих ідей, наснаги і наполегливої праці для того, щоб досягти успіху на життєвому шляху кожному випускнику і спільними зусиллями розбудувати сильну, вільну, заможну Україну.
 
Позитиву та піднесеного настрою додавали музичні номери, які дарували випускникам студенти і Владислав Придатько, лауреат Всеукраїнського дитячого та юнацького конкурсу «ФОРМАТ.UA».
 
Наприкінці урочистого вручення дипломів відбулася вже традиційна, але від цього не менш зворушлива, церемонія випуску білих голубів у небо як символ нового етапу, який розпочинається в житті молодих людей із закінченням інституту.

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама