USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

18°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Визволення Північного Донбасу. Як це було

Пятница, 06 июля 2018 12:14
5 липня, чотири роки тому, українські військові звільнили від проросійських бойовиків північні міста Донеччини, що стало ключовим моментом Антитерористичної операції. Тож сьогодні справжні українці згадують ті події та вшановують пам'ять наших захисників, які не жалкуючи себе, визволяли свою Батьківщину.
5 липня 2014 року о 13:00 бійцями-розвідниками 2-го батальйону Нацгвардії над міськрадою Слов’янська було встановлено український прапор. Того ж дня українські військові увійшли і до Краматорська. Визволення цих міст, які майже три місяці перебували під ворожою окупацією, стало черговою перемогою сил АТО над терористичними угрупуваннями. У липні 2014 року, окрім Слов’янська та Краматорська, українські військові визволили від терористичних угрупувань Костянтинівку, Дружківку та Бахмут. 
Сьогодні мешканці цих міст живуть своїм звичним життям: функціонують комунальні та соціальні служби, діти ходять в дитячі садочки та школи, мешканці вільно пересуваються вулицями рідного міста. Але їм ніколи не забути ті страшні місяці окупації, коли кожен день міг стати останнім.  
Відзначаючи четверту річницю визволення Північного Донбасу працівники Покровського історичного музею підготували для відвідувачів мультимедійний екскурс «Визволення Слов’янська та Краматорська. Як це було». 5 та 6 липня в ході екскурсу було продемонстровано відео, в якому відображені головні моменти визволення українських міст та сіл у 2014 році. Також була проведена екскурсія «Антитерористична операція на Сході України».
Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року. Багато населених пунктів чекають свого визволення та мирного життя. Тож наш з вами обов’язок пам’ятати про героїзм та подвиг наших захисників та підтримувати їх у цей нелегкий час. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама