USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

18°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Знайомство зі службою зайнятості Покровский центр занятости

Знайомство зі службою зайнятості

Вторник, 03 июля 2018 15:36
2 та 3 червня 2018 року  в Покровському міському центру зайнятості Донецької області проходили Дні відкритих дверей для дітей, які оздоровлюються у пришкільному таборі денного відпочинку ЗОШ №3 "Active camp" Покровської міської ради. Загалом, близько 60 учнів відвідали службу зайнятості з початку тижня.
Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні чотири фактори: інформованість про світ професій; знання своїх особистісних особливостей; уміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред'являють професія і спеціальність. Не слід забувати й про потреби ринку праці.
Спеціалісти відділу активної підтримки безробітних провели пізнавальну екскурсію для дітей центром зайнятості, розповіли про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці. Діти мали змогу пірнути у світ професій за допомогою різних цікавих завдань та вправ: загадок, тестів, кросвордів. 
Також, дітям був презентований мобільний додаток на системі Android "Центр професійної орієнтації", розроблений Донецьким обласним центром зайнятості створив, який допоможе школярам у виборі майбутньої професії.
Діти були задоволені від побаченого та почутого, а отримана інформація неодмінно стане у пригоді в майбутньому. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама