USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

27°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Важлива інформація для осіб, які дбають про розмір своєї майбутньої пенсії

Понедельник, 02 июля 2018 09:47
Згідно частини першої статті 24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Пунктом 3 частини першої статті 1 Закону України від  08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464)  визначено, що застрахована особа – це фізична особа, яка відповідно до законодавства підлягає загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачується чи сплачувався у встановленому законом порядку єдиний внесок.
Пунктом 4 частини першої статті 4 Закону № 2464 фізичні особи-підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, визначені платниками єдиного внеску.
Згідно зі статтею 6 Закону № 2464 платники єдиного внеску зобов'язані своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок, а також подавати обов'язкову звітність до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника єдиного внеску.
У разі несплати єдиного соціального внеску та неподання звітності відсутні дані щодо зарахованого страхового стажу для призначення пенсії.
Для уточнення порядку сплати єдиного внеску та подання звітності з єдиного внеску фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області рекомендують в найкоротші терміни звернутись до контролюючого органу за основним місцем обліку або скористатись  Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом ІДД ДФС за адресою: http://zir.sfs.gov.ua.
Інформацію щодо зарахування періодів роботи до страхового стажу можливо отримати в електронному вигляді, зареєструвавшись на Веб-порталі Пенсійного фонду України за адресою: http://portal.pfu.gov.ua, або особисто звернувшись до органу Пенсійного фонду України.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама