USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

18°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Борг громадян за опалення становить близько 60 мільйонів гривень - "Покровськтепломережа" Покровский городской совет

Борг громадян за опалення становить близько 60 мільйонів гривень - "Покровськтепломережа"

Понедельник, 18 июня 2018 16:24
"Покровськтепломережа" активно готується до наступного опалювального сезону, поввідомляє сайт міської ради.
 
Починаючи з квітня комунальники вже провели гідравлічні випробування та виявили ті ділянки тепломереж, які необхідно замінити. Також було обстежено усе теплотехнічне обладнання задля того, щоб визначитися з обсягом робіт, які необхідно буде провести, повідомив керівник КП Олександр Васильєв.
 
У планах комунальників - замінити близько 4,5 кілометрів тепломереж у Покровську і Родинському та підготувати 18 котельних до початку опалювального сезону. За Державними Будівельними Нормами України опалювальний сезон у Донецькій області почнеться 16 жовтня і триватиме по 10 квітня – розповів Олександр Васильєв.
 
Наразі ремонтні роботи проходять по всьому місту. Так виконується заміна теплотраси, що опалює будинок № 5 по проспекту Шахтобудівників, Музичну школу та будинок № 4 по вул. Поштова. Паралельно з підготовкою теплотрас до опалювального сезону активно готують і самі котельні. Роботи ведуться в різних частинах міста. Керівник підприємства зазначив, що у приблизно у 4,5 мільйони гривень обійдеться ремонт тепломереж та котелень міста і закликав покровчан вчасно оплачувати послуги теплопостачання. Та додав, що на даний момент борг громадян становить близько 60 мільйонів гривень. Керівник "Покровськтепломережі" закликає боржників заключити договір реструктуризації, адже з 1 січня 2019 року усім боржникам буде нараховуватися пеня.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама