rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Головний поліцейський Покровська розповів про результати роботи за 5 місяців Покровский отдел полиции

Головний поліцейський Покровська розповів про результати роботи за 5 місяців

Четверг, 14 июня 2018 16:43
Сьогодні під час прес-конференції начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін розповів журналістам про досягнення та недоліки у роботі підрозділу.
З початку року до Покровського  відділу поліції надійшло 7507 заяв та повідомлень громадян, з яких 904 – мають ознаки кримінального правопорушення. В минулому році за даний період було зареєстровано 1457 кримінальних правопорушень, отже в цьому році значно зменшилась кількість злочинів – на 553.
Начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін зазначив, що пріоритетним завданням поліції залишається протидія незаконному обігу зброї. Так, за 5 місяців роботи правоохоронцями вилучено 45 гранат, 4 гранатомети, 5 автоматів, 2 пістолети та майже 1000 набоїв.
Активно співробітники поліції ведуть і боротьбу із правопорушеннями у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Так, за звітний період відкрито 64 кримінальних провадження, вилучено більше кілограму наркотичних речовин.
Більш детально керівник поліції зупинився на темі шахрайства. Хоч на сьогоднішній день за даним видом злочину вже намічається  позитивна динаміка і громадяни стають більш пильними, шахрайство все одно залишається одним із найпоширеніших видів злочинів. За 5 місяців поточного року Покровським відділом поліції було зареєстровано 23 таких випадки. Загальна сума збитків ошуканих  - 300 тис. гривен. Серед найпоширеніших видів залишаються покупки чи продаж товару через Інтернет, заволодіння грошовими коштами через персональний код банківської картки, а також рятування близької людини з неіснуючої біди.
Зупинився начальник поліції і на роботі блокпостів. За п’ять місяців на пунктах контролю припинено 7 фактів незаконного перевезення наркотичних речовин та 18 – зброї та боєприпасів, виявили 39 осіб причетних до незаконних збройних формувань, затримали 16 громадян, які перебували в розшуку за скоєння злочинів та виявили 6 автомобілів, які розшукувались.
Юрій Гречишкін зазначив, що окрім кримінальних правопорушень, правоохоронці виявляють та припиняють і адміністративні правопорушення. Так, за  5 місяців  складено 2788 адміністративних протоколів, накладено адміністративних штрафів на суму 377944 грн, вже стягнуто  165802.
Головний поліцейський Покровська розповів і про ситуацію на дорогах. Так, на території Покровська та Покровського району з початку року скоєно 105 дорожньо-транспортних пригод, під час яких постраждало 25, загинули 2 та 27 громадян отримали тілесні ушкодження. Нарядами ГРПП виявлено 104 водія, які керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Юрій Гречишкін закликав всіх учасників дорожнього руху бути взаємно ввічливими, уважними і не порушувати правила.
В кінці заходу начальник Покровського відділу поліції відповів на всі запитання журналістів та намітив з ними ряд сумісних заходів.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама