rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Центр розвитку підприємницької діяльності  - підготовка проектів і робота над ними Покровский центр занятости

Центр розвитку підприємницької діяльності - підготовка проектів і робота над ними

Четверг, 14 июня 2018 10:44
Чергова 17-та зустріч центру розвитку підприємницької ініціативи відбулась 13 червня 2018 року у Покровському міському центрі зайнятості. Учасниками сьогоднішнього заходу стали представники: Покровської міської ради, ГО «Український  донецький куркуль», Покровської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Донецькій області, а також діючі та майбутні підприємці.
«Право людини на працю – одне з основних прав людини. Вони мають право заробляти на життя працею, яку самі вибрали або на яку самі погодились. Це можуть бути підприємства, організації, або ж підприємницька діяльність», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.
Особливу увагу приділили критеріям визначення переможців конкурсного відбору, в тому числі строку окупності проекту, рентабельності виробництва, обсягу запланованих надходжень до бюджету, соціального значення проекту, а також дотримання календарного плану реалізації проекту. 
Сьогоднішній тренінг пройшов у форматі «питання-відповідь», підприємці отримали індивідуальні консультації з питань, які виникли в процесі підготовки до участі у грантовому проекті. 

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама